2019. augusztus 21. szerda

Óriási tehetséggel, sok-sok bizonytalansággal és némi hozzáállási problémával…azaz gatyába rázás level 1…J

Written by  júl. 20, 2017

Óriási tehetséggel, sok-sok bizonytalansággal és némi hozzáállási problémával…azaz gatyába rázás level 1…:)

Sajnos, mint minden sportban nagyon fontos az alkat, a testfelépítés, ízületek, tapadási pontok… Vannak szerencsésebbek, illetve olyanok, akik sokkal több „melóval” juthatnak el egy komolyabb szintre az adott sportágban.

Egyesületünk kajakosa pont a szerencsésebb kategóriába sorolható, de…

Igen ott van az a „de”, ami lehet a bizonytalanság, a motiválatlanság vagy akár a hanyag hozzáállás is.

A három közül bármelyik tönkre teheti a sportoló karrierjét, ha nincsen időben orvosolva.

Ennek érdekében lépéseket teszünk kollégámmal Jocival, aki minden bizonnyal támogatja Ignácunk gatyába rázását. :)

 

Röviden tömören tehát arról van szó, hogy városunk leggyorsabb kajakosa (2017-ben is) az idei szezont átduzzogva, az edzéseket néha keményen, néha pedig félgőzzel letudva abszolválta. Továbbá 4 hét kihagyással, sérülés miatt le sem „bagózott” edzésre, ami ugye picit érthető is. Ráadásnak még a fejébe vette, hogy abba is hagyja, mert nem érzi olyan jónak magát.

Mindezek után az idei kölyök és serdülő OB előtt egy rövidke monológ végén megbeszéltük, hogy ha egy ilyen pocsék szezont követően döntőbe jut k1-200-on, ami nem mellesleg olimpiai szám is, akkor kijár neki egy jó nagy segberugás. Persze sikerült is, hiszen 1 másodpercnyire volt a dobogótól, ami egy nagyon komoly teljesítményt jelent egy ilyen mezőnyben.

Így tehát jöhetnek az első lépések a gatyába rázást illetően, amivel kapcsolatban indítunk egy szavazást az egyesület facebook oldalán ITT…

A szavazásban bárki részt vehet! Családtagok, osztálytársak, egyesületi tagok, barátok, barátnők, kenusok…J

A szavazás eldöntendők:

  1. Ignác semmiképpen se hagyja abba a kajakozást és billentse üllepen Dr. Csábi Bettina 10x-es profi kick-box világbajnok
  2.  Ignác semmiképpen se hagyja abba a kajakozást és nyomjon le 2000 lábemelést, 1200 fekvőt és 600 húzódzkodást
  3. Ignácunk kapja meg az előző kettő csomagot egyben
  4. Ignácunk semmit se kapjon

 

A választott számot kérjük, hogy a bejegyzéshez tartozó hozzászólások menüpont alá írja be! Köszönjük! Sok együttérzést és még annál is több „jóindulatot” várok el sporttársaimtól…J Én a 3-mas csomagra fogok szavazni…:D

 

Last modified on hétfő, 21 augusztus 2017 18:16
DreamOnMedia.hu

Az általunk készített, illetve kereső-optimalizált weboldalak segítségével célbajutattni partnereink termékeit és szolgáltatásait, melyekhez mérhető, valamint dokumentálható eredmények párosulnak.

Friss hírek

Feliratkozás

Lépjen velünk kapcsolatba

Ha további információt szeretnél, töltsd ki ezt az űrlapot. Amint lehet válaszolunk.

captcha

Facebook